D.A.J Trans Koszalin - kruszywa, piasek, suchy beton
DAJ Trans Piasek, Kruszywa - Koszalin


Transport materiałów sypkich oraz płodów rolnych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie krajowym płodów rolnych. Nasi kierowcy przewożą towary z należytą starannością i uwagą. Dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nasz usług jest duże grono stałych Klientów. Wprowadzenie standardów higienicznych oraz nadzór Inspekcji Weterynaryjnej pozwala zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne przewożonych ładunków.

 

         

 

Transport płodów rolnych w D.A.J. TRANS realizowane jest w oparciu o ciągniki siodłowe wraz z naczepami o ładowności do 28 ton oraz kubaturze do 43 m3. Dzięki zastosowaniu aluminiowych muld w wywrotkach, naczepa jest lżejsza o prawie tonę, co umożliwia zabranie większego ładunku przy niezwiększaniu kosztów transportu. Zapewniamy stałą dostępność taboru oraz szybką realizację zamówienia.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną usługę transportu krajowego. Usługę tę świadczymy na terenie całego kraju. Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia do świadczenia takich usług oraz posiadamy duże doświadczenie. Ponadto, nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie w zakresie organizacji i realizacji transportu.Oferujemy transport płodów rolnych takich jak: zboża, pasze, cebula, ziemniaki, marchew, jabłka, itp.W okresie żniw obsługujemy małe i duże gospodarstwa rolne w zakresie transportu płodów rolnych bezpośrednio z pola do magazynów lub punktów skupu.

Dysponujemy 7 samochodami o ładowności od 1 do 28 ton i kubaturze do 43m3. Niektóre są przystosowane do kładzenia ładunku w foliowy rękaw(zakiszanie pasz/magazynowanie). Gwarantujemy bezpieczny i punktualny transport różnego rodzaju towarów.

Transport materiałów sypkich: Realizowany jest przy użyciu samochodów samowyładowczych o ładowności od 1 do 28 ton. Zapewniamy profesjonalne wykonanie przyjętych zleceń, a wysoka specjalizacja pozwala nam na zaoferowanie atrakcyjnych stawek za transport piasku i innych materiałów sypkich.

 

                                 

 

Obsługujemy żwirownie w województwie zachodniopomorskim. Dysponujemy sprzętem i bazą przeładunkową w Koszalinie, dzięki czemu możemy realizować kompleksowe usługi wywozu gruzu, przewozu materiałów budowlanych itp.

Oferujemy transport m.in.:

 - żwiru,                                                                                         -   torfu,

 - piasku,                                                                                        - granitu,

 - ziemi,                                                                                          - materiałów budowlanych,

 - węgla, koksu                                                                               - betonu, gruzu itp.