D.A.J Trans Koszalin - kruszywa, piasek, suchy beton
DAJ Trans Piasek, Kruszywa - Koszalin


Firma

Firma D.A.J. TRANS DARIUSZ JABŁOŃSKI jest prężnie rozwijającą się firmą w zakresie transportu krajowego oraz sprzedaży  piasku, żwiru, podbudowy i węgla. Jesteśmy także producentem suchego betonu znajdującego zastosowanie przy utwardzaniu podłoża pod kostkę brukową, obsadzanie krawężników czy studzienek.

Firma istnieje na rynku od 2007 roku i świadczy usługi przewozu ładunków dla osób fizycznych, rolników  oraz małych jak i dużych przedsiębiorstw. Świadczymy również usługi transportu betonu z węzłów betoniarskich na terenie Koszalina i okolic. Swoją działalność koncentrujemy na przewozach autami samowyładowczymi o ładowności od 1t do 28t.  

Wykwalifikowany personel oraz wysoka jakość świadczonych usług i towarów, gwarantuje profesjonalne podejście do każdego klienta, jak i dostosowanie się do jego potrzeb. Naszą domeną jest szybkość działania oraz rzetelność w powierzonych nam zadaniach.

Od wielu lat świadczymy usługi transportowe na terenie Polski północno-zachodniej. Pozwoliło nam to zdobyć niezbędne doświadczenie w dziedzinie transportu, dzięki czemu zaufaniem obdarzyło nas wielu kontrahentów. D.A.J. TRANS to firma: niezawodna, punktualna, konkurencyjna cenowo. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami.