Malowanie Elektrostatyczne Częstochowa Apix


Skład Opału

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż materiałów opałowych : węgiel: orzech, groszek, ekogroszek i miał węglowy. Oferowany przez nas opał jest towarem najwyższej jakości, co potwierdzają certyfikaty jakościowe.

 

Kontaktując się z nami mogą Państwo zasięgnąć dokładnych informacji na temat naszej oferty. Zaopatrujemy w opał zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych z terenu Koszalina i okolic, a także hurtowo obsługujemy instytucje w województwie zachodniopomorskim. Gwarantujemy szybką obsługę, stałą dostępność i atrakcyjne ceny.

 

Zapraszamy - skład mieszczący się na ulicy Szczecińskiej 31 w Koszalinie, którego lokalizacja zapewnia dogodny dojazd. Zapewniamy stałe dostawy i dobre warunki cenowe. Dbamy o dobrą jakość węgla i o sposób przechowywania.

Dysponujemy zapleczem transportowym, więc możemy dowieźć zakupiony u nas węgiel we wskazane miejsce. Posiadamy samochody o ładowności od 0,5 do 28 ton. Skład otwarty jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 , oraz w soboty w godzinach 9 - 14.00. Zapewniamy także transport opału na terenie Koszalina i okolic. Dążąc do spełnienia oczekiwań klienta, oferujemy towar i usługi, których stosunek wysokiej jakości do niskiej ceny jest jednym z najlepszych na rynku.

Poniżej przedstawiamy cennik naszych produktów.