Malowanie Elektrostatyczne Częstochowa Apix


Sprzedaż piasków, żwirów, kruszyw

 

D.A.J TRANS jako dynamicznie rozwijające się firma, chcąca sprostać oczekiwaniom swoich Klientów, oferuje również sypkie materiały budowlane. W naszej ofercie znajdą Państwo: piaski, żwiry, kruszywa łamane. Posidamy nie zbędne doświadczenie we współpracy z firmami budowlanymi, jak i odbiorcami indywidualnymi. W swojej ofercie posidamy zróżnicowane produkty, wysokiej jakości, wykorzystywane m.in.: jako podbudowa, składnik betonów i mieszanek, wylewek, itp. Nasze produkty dostępne są luzem lub w workach do 50 kg.

Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie zaproponować produkty dostosowane do potrzeb naszych Klientów w konkurencyjnych cenach. Nasze produkty dostarczamy bezpośrednio do Klienta np: na miesjce budowy, wykorzystując przy tym dostępne samochody samowyładowcze o ładowności od 1,5 do 28 t. Kontaktującć się z nami mogą Państwo zasięgnąć szczegółowej informacji na temat naszych produktów.

D.A.J. TRANS posiada również niezbędny mark maszynowy, a także duże doświadczenie, dzieki czemu możemy świadczyć dla naszych Klientów również usługi ziemno-budowlane, takie jak np: niwelowanie terenu, hałdowanie, zasypywanie wykopów/rur, wywóz gruzu, wywóz ziemi, itp.. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy oraz dostępny sprzęt pozwolą sprostać nawet najbardziej nietypowemu zleceniu. Szczególny nacisk kładziemy na jakość i terminowość wykonywanych usług, dzięki czemu zbobywamy zaufanie Klientów.

Poniżej przedstawiamy cennik naszych produktów- ceny nie uwzględniają transportu, który jest ustalany indywidualnie z każdym Klientem. Przy większych zamówieniach cena ustalana indywidualnie.